Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura - nemazat !!! > Ubytování

Ubytování - Tři studně

Penzion Sykovec je oblíbenou volbou ubytování u Žďáru nad Sázavou. Nacházíme se v malebné obci Tři Studně a nabízíme pokoje o jednom až pěti lůžkách v hlavní budově penzionu či čtyřlůžkové apartmány, které nedávno prošly rekonstrukcí.

 

Kategorie Standard 

18 pokojů kategorie Standard (kapacita max 70 lůžek) se nachází v prvním a druhém poschodí penzionu. Jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, umyvadlo, sprcha), TV a Wi-Fi.

   Pokoje v penzionu Sykovec   Standard.jpg   Pokoje Standard v penzionu Sykovec   Pokoj Standard v penzionu Sykovec   Ubytování v penzionu Sykovec

 

Apartmány 

4 apartmány (kapacita max 16 lůžek) se nachází v samostatném objektu asi 30 metrů od budovy penzionu. Jsou vybaveny sociálním zařízením, kuchyňskou linkou se sklokeramickou varnou deskou, lednicí a základním kuchyňským náčiním. Dále pro Vás máme TV, nové matrace na roštu, nový nábytek. Wi-Fi, vytápění a ohřev TUV je zahrnut v ceně pobytu. Všechny apartmány mají vlastní terasu s výhledem do přírody.

   P2200231.zm.jpg    P2200234.zm.jpg   Apartmány v penzionu Sykovec

 

Kategorie Turistická

8 pokojů turistické třídy (kapacita max 21 lůžek) se nachází ve třetím patře penzionu. Jsou vybaveny vlastním umyvadlem. Sociální zařízení a sprchy jsou pro tyto pokoje společné (oddělené pro muže a ženy). Připojení Wi-Fi je zdarma a dostupné ve všech pokojích.

IMG_0193.ano.JPG     IMG_0211.ano.JPG    IMG_0191.ano.JPG     IMG_0195.ano.JPG    IMG_0204.ano.JPG

 

Náš penzion nabízí dětský koutek s Baby Friendly certifikací, prostory pro firemní akce a konference, vlastní parkoviště, Wi-Fi.
Pro relax máme připravenu saunu a vířivku.
Využijte úschovnu lyží a kol, terasu či venkovní zahrádku.

Nově vybudované lanové centrum s dětským hřištěm je Vám k dispozici.

IMG_0218.TOP.JPG