Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura - nemazat !!! > Firemní akce, svatby > Svatby

Svatební hostiny

Plánujete svatbu na Vysočině a hledáte příjemné místo pro oslavu, po které by se všichni hosté mohli ubytovat? Jestliže je pro vás důležité klidné prostředí, dostatek soukromí, kompletní servis a přátelské ceny, obraťte se na nás. Uděláme vše pro to, aby byl váš velký den přesně podle vašich představ.

Prostory pro svatební oslavu

  • Uvnitř: Oslavu pro vás připravíme v sálu s tanečním parketem, jehož kapacita je 60 osob. O ozvučení se postaráme. Jestliže vaši přátelé připravují promítání fotek z vašeho života, půjčíme jim dataprojektor a promítací plátno.
  • Venku: Chcete mít svatbu na svém oblíbeném místě v přírodě a na čerstvém vzduchu byste chtěli uspořádat i hostinu? Přesuňte se po obřadu k nám. Hodovat budete hned vedle hotelu u rybníka Sykovec, v němž se mohou svatebčané i vykoupat.

Svatební menu a ubytování

  • Rádi s vámi probereme, co máte vy a vaši blízcí rádi a připravíme hostinu podle vašeho přání. Postaráme se i o kvalitní nápoje, např. víno z Vinných sklepů Lechovice, piva Pilsner Urquell a Velkopopovický Kozel 11. Zajistíme i dekoraci.
  • Kapacita penzionu je 110 lůžek, podívejte se na podrobnosti o našem ubytování.

Náš tip: svatba v kostele UNESCO

Plánujete církevní obřad a hledáte místo, které je něčím mimořádné? Vyberte si kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, který je zapsaný na seznamu UNESCO. Na oslavu k nám do penzionu to pak budete mít zhruba 20 minut autem.

Chcete u nás uspořádat svatební hostinu? Kontaktujte nás pro další podrobnosti.