Drobečková navigace

Úvod > Sport > Lyžování

Lyžování

V okolí našeho penzionu si na své přijdou zkušení lyžaři i rodiny s dětmi a úžasné podmínky u nás mají i běžkaři – na Novoměstsku je každoročně upravována stovka kilometrů běžeckých tras. Přijeďte k nám v zimě, je tu nádherně.

SJEZDOVKY

Ski Harusák – 4 km

Nedaleko penzionu se nachází 550 metrů dlouhá sjezdovka se sedačkovou lanovkou a k dispozici je i vlek pro děti. Sjezdovku po celou zimní sezonu zasněžují a díky umělému osvětlení si tu zalyžujete i po setmění. Více informací najdete na www.skiharusak.cz.

Sjezdovky poblíž Sykovce

Ski Jimramov – 16 km

V Jimramově si zalyžují začátečníci, zkušení lyžaři i milovníci freestylového lyžování, navíc tu mají také snowpark a skicrossovou trať. Více informací najdete na www.skijimramov.cz.

Podívejte se i na další sjezdovky na Novoměstsku.

BĚŽKY

Běžecké trasy v okolí

  • Upravené lyžařské trasy najdete kousek od našeho penzionu, prohlédněte si mapu.
  • Ty, co rádi střídají klasiku a bruslení, nadchne i nedaleký 4 km dlouhý Příměstský okruh kolem Nového Města na Moravě, který se upravuje pro oba styly.
  • Podívejte se na další informace o trasách na Novoměstsku.

Sykovec na běžkách

Vysočina Arena – 4 km

Známou Vysočina Arenu, kde závodí a trénují profesionální běžkařské i biatlonové týmy, navštívíte nejen jako divák. Pokud zde zrovna není akce, můžete si tu zasportovat i vy, sledujte hodiny pro veřejnost.

Pokochejte se krásou Třech Studní a okolí v tomto videu. Penzion Sykovec v pořadu Běžkotoulky!