Drobečková navigace

Úvod > Penzion > Aktuality > Provoz penzionu Sykovec

Provoz penzionu SykovecDatum konání:
13.3.2020
Datum ukončení:
30.4.2020

Penzion Sykovec je v provozu i v období šíření koronaviru a je tedy možné využít ubytování i se stravou po celou dobu pobytu. Restaurace je pro veřejnost v období stanoveném vládou ČR zavřena, ale pro ubytované hosty bude zajištěna snídaně a po dohodě i večeře nebo oběd.

Přijeďte se uvolnit, odpočinou  a vychutnat krásnou okolní přírodu i v tomto neklidném čase, který nás nyní všechny zasáhl.

 

Sauna.JPG

vířivka.jpg

Jako ubytovaní hosté u nás máte možnost využít naše privátní wellnes, které bude na určenou dobu jen pro vás.

Na výběr máte vířivku nebo saunu a nebo obojí najednou.   

 

 

 

 

 

Provoz penzionu Sykovec bude v provozu a hosté se nemusejí obávat o své rezervace, které budou řešeny podle níže uvedeného sdělení.

 

a)      Jste-li zdrávi, vězte, že i my (kdož jsme v penzionu Sykovec v práci) jsme také zdrávi a není žádný důvod podléhat strachu a panice. Naopak! Jsme v přírodě, mimo městskou aglomeraci a cizinecký ruch, a pokud všichni zdrávi přijedete, není důvod, abyste všichni zdrávi neodjeli. U nás budete v potencionálním kontaktu s nákazou patrně méně, než kdekoliv jinde. Proto – klid!

b)      Pokud před nástupem k nám nebudete zdrávi - pak nejezděte! My Vám umožníme odbydlet si Váš pobyt v jiném termínu. O žádné peníze nepřijdete! Toto je nejlepší a podle nás i pro obě strany přijatelná varianta ve stávající situaci. Pro tyto případy nebudeme uplatňovat v situaci, kdy platí vládní opatření proti nákaze koronaviru Covid-19, žádné běžně nastavené stornopoplatky. Požadujeme jen lékařské potvrzení o nemoci či nařízené karanténě osoby, která měla k nám na pobyt přijet. Stačí scan e-mailem.

c)       Pokud trváte na vrácení peněz, je jasné, že to není z důvodu nemoci.  Zde Vám budeme zálohy vracet podle našich provozních možností v rozložení ve lhůtě,  kterou nám umožní reálná situace. Tady platí nutnost opatření, které použije každá instituce v okamžiku paniky. Stejně jako banky nevyplatí všem všechny vklady, nemůžeme ani my v případě paniky všem vrátit všechny zálohy. I proto, že také příprava na Vás, klienty, kteří jste se k nám objednali a nepřijedete, znamená výdaje na naší straně, které zaplatíme dávno před tím, než Vás uvítáme. Při vracení záloh vždy vycházíme ze stornopodmínek, které najdete na stránkách penzionu.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů